02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
  TJ AC Jasov
(odstúpené)
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
08.04.2017 10:00   o 1mes 10d 16h 9m 59s
08.04.2017 10:00   o 1mes 10d 16h 9m 59s
08.04.2017 10:00   o 1mes 10d 16h 9m 59s
08.04.2017 13:00   o 1mes 10d 19h 9m 59s
08.04.2017 13:00   o 1mes 10d 19h 9m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
  TJ AC Jasov
(odstúpené)
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
02.04.2017 15:30   o 1mes 4d 21h 39m 59s
08.04.2017 10:00   o 1mes 10d 16h 9m 59s
08.04.2017 10:00   o 1mes 10d 16h 9m 59s
08.04.2017 13:00   o 1mes 10d 19h 9m 59s
08.04.2017 13:00   o 1mes 10d 19h 9m 59s
08.04.2017 10:00   o 1mes 10d 16h 9m 59s
28.02.2017
Vyhlásenie najlepšej jedenástky roka 2016 - V OBRAZE
15.02.2017
VIII. ROČNÍK HALOVÉHO TURNAJA MLÁDEŽE - DORAST (ROZPIS)
15.02.2017
VIII. ROČNÍK HALOVÉHO TURNAJA MLÁDEŽE - ŽIACI (ROZPIS)
06.02.2017
VsFZ otvára školenie trénerov licencia GRASSROOTS C
24.01.2017
Seminár trénerov
Správy
Komisie
Športovo-technická komisia
KEo-STK-2016/2017-0020Štartovné na Halová sezóna dospelí 2016/2017
KEo-STK-2016/2017-0019ÚS ŠTK zo dňa 27.10.2016 - poplatky
KEo-STK-2016/2017-0018ÚS ŠTK zo dňa 10.11.2016
KEo-STK-2016/2017-0017ÚS ŠTK zo dňa 03.11.2016
Disciplinárna komisia
KEo-DK-2016/2017-0018ÚS DK zo dňa 27.10.2016 - Mínus poplatky (duplicitné)
KEo-DK-2016/2017-0017ÚS DK zo dňa 27.10.2016 - poplatky
KEo-DK-2016/2017-0016ÚS DK zo dňa 10.11.2016
KEo-DK-2016/2017-0015ÚS DK zo dňa 03.11.2016
Komisia rozhodcov
KEo-KR-2016/2017-0012Odmeny (Stretnutie: Ždaňa - Košické Oľšany)
KEo-KR-2016/2017-0011ÚS KR zo dňa 03.11.2016
KEo-KR-2016/2017-0010ÚS KR zo dňa 20.10.2016
KEo-KR-2016/2017-0009ÚS KR zo dňa 13.10.2016
Matričná komisia

Nenašli sa žiadne rozhodnutia

Odvolacia komisia
KEo-OK-2016/2017-0001ÚS OK zo dňa 9.12.2016
Súťaže
I. trieda - dospelí - ObFZ Košice okolie (Muži)
I. trieda - dospelí - ObFZ Košice okolie, 14. kolo
II. trieda - dospelí - ObFZ Košice okolie (Muži)
II. trieda - dospelí - ObFZ Košice okolie, 14. kolo
Pohár - ObFZ Košice okolie (Muži)
Pohár predsedu ObFZ Košice okolie, 3. kolo
I. Trieda - SD - ObFZ Košice okolie (Muži)
Dorast skupina "B", 9. kolo
I. Trieda - SD - ObFZ Košice okolie (Muži)
Dorast skupina "A", 9. kolo
I. Trieda - SŽ - U15 - ObFZ Košice okolie (Muži)
Žiaci skupina "B", 11. kolo
I. Trieda - SŽ - U15 - ObFZ Košice okolie (Muži)
Žiaci skupina "A", 11. kolo
29.10.2016 10:30    Ukončený
29.10.2016 11:30    
0
29.10.2016 11:30    Ukončený
29.10.2016 11:30    Ukončený
30.10.2016 11:00    Ukončený
II. Trieda - SŽ MINI - U15 - ObFZ Košice okolie (Muži)
MINIžiaci, 11. kolo
Prípravka - U11 - ObFZ Košice okolie (Muži)
Prípravka skupina "C", 7. kolo
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:00    Ukončený
15.10.2016 10:00    
0
Prípravka - U11 - ObFZ Košice okolie (Muži)
Prípravka skupina "B", 7. kolo
Prípravka - U11 - ObFZ Košice okolie (Muži)
Prípravka skupina "A", 5. kolo
01.10.2016 10:00    Ukončený
01.10.2016 10:00    Ukončený
01.10.2016 10:00    Ukončený